Gaivaus augintinio burnos kvapo pradžiamokslis

Leiskite kitiems žmonėms spoksoti, jei jie taip nori. Juk jums vis tiek patinka tie meilūs šunų bučiniai!

Tačiau kaip sekasi užuosti šuns kvėpavimą iš burnos? Ar nepradeda darytis taip blogai, kad norisi nusisukti?

Prieš pradedant stresuoti nuo minties valyti savo augintinio dantis, perskaitykite šį gaivaus naminių gyvūnėlių burnos kvapo vadovą pradedantiesiems. Atrasite 3 būdus, kaip atgaivinti savo šuns kvėpavimą iš burnos be dantų šepetėlio.

Pirmiausia, kas sukelia blogą kvapą iš šuns nasrų?

Šunys nedaug kuo skiriasi nuo savo šeimininkų (išskyrus vandens gėrimą iš tualeto). Turime omenyje tai, kad tiek šunims, tiek ir žmonėms svarbu reguliariai prižiūrėti dantis tam, kad nesusidarytų apnašos.

Apnašos yra skaidri limpanti plėvelė, kuri susidaro ant dantų kiekvieną kartą, kai jūsų augintinis ėda. Jei apnašos laiku nepašalinamos, jos sukietėja ir virsta dantų akmenimis, o tai sukelia pažengusią dantenų ligą, vadinama periodontu. Periodonto liga sukelia dantenų uždegimą ir kaulų, laikančių dantis, eroziją (irimą). Tai gali sukelti skausmą, dantų netekimą, sunkumą valgyti ir netgi sutrumpinti gyvenimo trukmę 2–5 metais!

Viskas prasideda nuo apnašų!

Tiek apnašos, tiek dantų akmenys yra kupini bakterijų, kurios sukelia blogą kvapą, sklindantį iš šuns nasrų. Pašalinus apnašas atgaivinsite savo šuns burnos kvapą ir padėsite augintiniui gyventi ilgesnį bei laimingesnį gyvenimą.

3 būdai, kaip galite pasirūpinti savo šuns (arba katės) gaiviu burnos kvapu… Be dantų šepetėlio!

1. Kasdien duokite savo augintiniui vandens priedo

Tai yra paprasčiausias ir veiksmingiausias būdas pašalinti blogą šunų ir kačių burnos kvapą. Tiesiog kiekvieną dieną į savo šuns ar katės vandens indą įpilkite 1 dangtelį Oxyfresh priedo į vandenį augintinių dantų apsaugai. Veterinarijos gydytojų rekomenduota formulė neutralizuoja blogą augintinio burnos kvapą ir kovoja su besikaupiančiomis apnašomis ant dantų bei dantenų. Daugelis augintinių šeimininkų mano, kad tai magija, tačiau iš tikrųjų tai yra patvirtintas mokslas. Mūsų slaptas ingredientas – Oxygene® – oksiduoja sieros junginius (smirdžius) į sulfito jonus (nesmirdžius), palikdamas jūsų augintiniui gaivų, švelnų, malonų kvapą.

Naminiai gyvūnai ir jų šeimininkai mėgsta Oxyfresh priedą į vandenį!

  • Pagamintas JAV ir veterinarų rekomenduojamas daugiau nei 30 metų.
  • Greitai veikianti Oxygene® formulė gaivina augintinio burnos kvapą ir kovoja su apnašomis.
  • Beskonis ir bekvapis – jūsų išrankus augintinis negalės jo aptikti.
  • Lengva dantų priežiūros be šepetėlio rutina: užtenka 1 kamštelio priemonės jūsų augintinio geriamo vandens inde!
  • Saugus, veiksmingas ir netoksiškas būdas sustabdyti blogą naminių gyvūnėlių kvapą be stiprių cheminių medžiagų, fosfatų ar alkoholio.

2. Duokite savo augintiniui kramtukų, skirtų dantų priežiūrai bei gaiviam kvapui iš burnos.

Pagailėkite savo naujų batų ir duokite savo augintiniams kramtyti ką nors, kas naudinga jų dantims ir burnos kvapui. Neapdoroti kaulai puikiai pašalina apnašas, nes jie yra švelniai abrazyvūs, prisitaiko prie dantų formos ir turi fermentų, kurie kovoja su bakterijomis.

Žinoma, daugelis šeimininkų tiesiog nenori žalių kaulų netvarkos. Jei tai apibūdina jus, nesijaudinkite! Parduotuvėse galite rasti daug skanėstų, skirtų gyvūnams, kurie kovoja su apnašomis.

3. Pasirūpinkite aukštos kokybės maistu, kuris skirtas jūsų augintiniui

Pigus šunų ir kačių maistas su grūdais tikrai nerekomenduojamas, kai kalbame apie augintinio dantų sveikatą, o taip pat ir apie bendrą naminių gyvūnėlių sveikatą. Angliavandeniai iškart prilimpa prie dantų po sąlyčio su seilėmis, todėl greitai susidaro apnašos.

Be to, stenkitės atsispirti „prašančiam žvilgsniui“ ir palepinti augintinį likučiais nuo stalo, nes šis įprotis taip pat gali prisidėti prie apnašų susidarymo.

Vėl prisijaukinkite savo augintinį

Vadovaukitės šiais 3 patarimais augintinių dantų priežiūrai be šepetėlio, kad pašalintumėte blogą šunų (ir kačių) burnos kvapą ir vėl galėsite mėgautis tais mielais pasiglaustymais. Jūsų augintinio veterinarijos gydytojas tikrai pastebės pokyčius kito vizito metu!

Rekomenduojamos priemonės

Mano krepšelis